در سال ۱۳۸۵ مطالعه و طراحی مجدد طرح جامع مجموعه ورزشی انقلاب و ساماندهی و نظارت فضاهایی چون زمینهای تنیس، استخر چهار فصل، تکمیل همایشها، سالن تخصصی بانوان و اسکواش مجموعه طی قراردادی به مهندسین مشاور اروین معماری پارس ابلاغ گردید. تا پایان سال ۱۳۸۷ این مهم توسط طراحان و کارشناسان این مهندسین مشاور به سرانجام رسید.

جاده تندرستی از شمال تا جنوب مجموعه ورزشی انقلاب در یک لوپ کامل و به دور زمینهای گلف طراحی و تکمیل گردید. طول این جاده ۲۵۹۰ متراست. قسمت مسطح این جاده ۶۲۰ متر طول داشته و بیشترین اختلاف سطح در قسمت شرقی جاده وجود دارد بطوریکه کمترین ارتفاع از سطح دریا ۱۵۷۵ متر و بیشترین ارتفاع از سطح دریا ۱۶۱۵ متر میباشد.

مجموعه ورزشی انقلاب دارای ۳۰ زمین روباز خاک قرمز می باشد که توسط مهندسین مشاور اروین معماری پارس، آسیب شناسی و طرح بازسازی شامل نور استاندارد، طراحی محیطی، زه کش ها و صندلی گذاری ارائه گردید و نظارت بر اجرا توسط کارشناسان این مجموعه صورت گرفت.

سالن اسکواش بانوان  در سال ۱۳۷۳ساخته شده است ولی پس از آتش سوزی در سال ۱۳۸۶، طراحی مجدد و بازسازی آن در دستور کار قرار گرفت.

سالن آمفی تئاتر مجموعه به عنوان یکی از نیازهای اصلی مجموعه توسط مهندسین مشاور اروین معماری پارس طراحی و در مدت ۶ ماه توسط پیمانکار با نظارت این مجموعه اجرا گردید.

سالنهای تخصصی بانوان با مساحتی برابر ۲۵۰۰ متر مربع فضای داخلی و ۷۰۰ متر مربع فضای باز و همچنین فضای کودکان (کیدز کلاب) توسط مهندسین مشاور اروین معماری پارس طراحی و طی قراردادی فیمابین مجموعه و بهره بردار ، توسط بهره بردار به اجرا رسید.

استخر چهار فصل در مطالعات طرح جامع مهندسین مشاور اروین معماری پارس به عنوان یکی از نیازهای این مجموعه شناخته شد و پس از طرح موضوع با معاونت فنی و مهندسی وقت شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور و مدیریت وقت مجموعه ورزشی انقلاب، طرح مورد تصویب قرار گرفت و طراحی آن توسط مهندسین مشاور اروین معماری پارس صورت گرفت و طی قراردادی فیمابین مجموعه و بهره برداری اجرای آن به بهره بردار سپرده گردید.

 1,378 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.